Profilakyka w leczeniu zębów Bydgoszcz
605
page-template-default,page,page-id-605,page-child,parent-pageid-189,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Oferta

Profilaktyka

Jeśli odczuwasz dyskomfort spowodowany osadem na zębach, kontrolujesz siebie, żeby nie śmiać się „za mocno”, to… jesteśmy w stanie Tobie pomóc.

 

Wielu pacjentów zmaga się z problemem powstającego osadu na zębach. Często wynika to z niewłaściwej diety, picia dużej ilości kawy, palenia papierosów, czy po prostu uwarunkowań genetycznych.

Można temu skutecznie zapobiegać poprzez dbanie na co dzień o higienę jamy ustnej oraz regularne poddawanie się zabiegom higienizacyjnym jamy ustnej (skaling, piaskowanie i fluoryzacja).

 

Zabiegi higienizacyjne w DentalOne przeprowadzają dyplomowane higienistki stomatologiczne.

 

Używamy do tego najnowocześniejszej na świecie technologii EMS i postępujemy zgodnie z protokołem GBT (Guided Biofilm Therapy). Jako jeden z niewielu gabinetów w regionie wykonujemy zabiegi higienizacyjne stosując niezawodną, szwajcarską piaskarkę EMS AIR FLOW Prophylaxis Master, używając kilkukrotnie drobniejszego piasku (14µ), niż w standardowych piaskarkach (60µ). Stosowana w DentalOne technologia pozwala nam:

  • usunąć 100% płytki bakteryjnej bez użycia past polerskich, bez zarysowań szkliwa
  • doczyścić miejsca dookoła prac protetycznych, aparatów ortodontycznych oraz implantów
  • całkowicie bezboleśnie oczyścić wszystkie przestrzenie miedzyzębowe
  • regulować temperaturę wody, dzięki czemu nawet Pacjenci z nadwrażliwością nie odczuwają dyskomfortu podczas zabiegu

 

Wizyta kończy się profesjonalnym instruktażem higieny jamy ustnej oraz możliwością przetestowania najnowszych modeli szczoteczek elektrycznych firmy Oral-B.

przed zabiegiem

przed zabiegiem

po zabiegu

po zabiegu