Laserowe wybielanie zębów Bydgoszcz
1919
page-template-default,page,page-id-1919,page-child,parent-pageid-189,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Oferta

Komputerowe znieczulenie

IMG_0029z

Nowoczesna stomatologia może być bezbolesna.

 

W naszej klinice w Bydgoszczy zabiegi zawsze przebiegają bez bólu i stresu, dzięki sterowanemu komputerowo systemowi podawania znieczulenia – SleeperOne.

 

Urządzenie to posiada kilka programów, które umożliwiają precyzyjne dostosowanie dawki leku do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Podawanie znieczulenia odbywa się mechanicznie, a komputer cały czas steruje kolejnymi etapami przenikania leku do tkanek pacjenta. Płyn jest aplikowany z minimalną prędkością fizjologiczną tzn. taką która pozwala tkankom wchłaniać dostarczany płyn, nie tworząc przy tym wysokiego ciśnienia. Podawanie znieczulenia jest znacznie wolniejsze niż w metodzie tradycyjnej. Trwa około 2-3 minuty, dzięki temu pacjenci nie odczuwają „rozpierania dziąsła” a wszystkie nieprzyjemne dotąd odczucia związane ze znieczuleniem zredukowane są do minimum.

Kolejną zaletą SleeperOne jest wygląd zewnętrzny, który nie przypomina tradycyjnej strzykawki – wygląda jak długopis, natomiast podczas leczenia dzieci nazywamy go po prostu „czarodziejską różdżką”

Znieczulenie komputerowe polecane jest w szczególności w przypadku leczenia dzieci, osób wrażliwych na ból oraz odczuwających lęk przed strzykawką.