Protetyka, RTG, wybielanie zębów, zdjęcie pantomograficzne - Dental One
189
page-template-default,page,page-id-189,page-parent,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Oferta Kliniki

Oferta Dental One

Zdrowy uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Zaniedbania problemów związanych ze zdrowiem zębów i jamy ustnej mogą niekorzystnie wpływać na kondycję całego organizmu, obniżać samoocenę i poczucie własnej wartości. Aby przez całe życie móc cieszyć się atrakcyjnym uśmiechem, trzeba systematycznie dbać o zęby. Współpraca z lekarzem stomatologiem jest bardzo istotnym elementem profilaktyki zdrowia zębów i jamy ustnej.

W tym miejscu prezentujemy szczegółowy zakres usług Dental One w Bydgoszczy. Dziedziny, którymi się zajmujemy to: profilaktyka, leczenie zachowawcze, endodoncja, stomatologia dziecięca, stomatologia estetyczna i wybielanie zębów, protetyka, chirurgia, implantologia i RTG. Kontrola radiologiczna obejmująca m.in. zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne pozwala nam na szczegółową diagnostykę problemu i kompleksowe zaplanowanie leczenia z uwzględnieniem jego długofalowych skutków.

Systematyczne wizyty w gabinecie dentystycznym pozwolą zminimalizować ryzyko rozwoju chorób oraz znacząco ograniczyć inwazyjność leczenia. Dzięki współczesnym metodom leczenia usunięcie zęba jest naprawdę ostatecznym rozwiązaniem, a nowoczesne rozwiązania protetyczne i implantologia przywracają funkcjonalność uzębienia dla pełnego komfortu jedzenia i uśmiechu.

MediRaty