Opinie - Dental One
2040
page-template-default,page,page-id-2040,page-child,parent-pageid-126,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

O Nas

Karta Stałego Pacjenta

Zapraszamy do korzystania z Programu Profilaktyki Jamy Ustnej, połączonego z Kartą Stałego Pacjenta. Dzięki przystąpieniu do Programu otrzymacie Państwo szereg korzyści:

 • zdrowsze zęby i piękny uśmiech
 • niższe wydatki na leczenie
 • krótsze i przyjemniejsze wizyty u dentysty
 • specjalne oferty tylko dla posiadaczy Kart Stałego Pacjenta
 • dwuletnią gwarancję na wykonane zabiegi

Zapoznaj się z regulaminem przystąpienia do Programu. Zapraszamy.

 


REGULAMIN PROGRAMU ‘KARTA STAŁEGO PACJENTA’ W DENTAL ONE

ROZDZIAŁ I. OGÓLNE WARUNKI

 1. Celem Programu Karta Stałego Pacjenta ‘Program’ jest zapobieganie rozwojowi chorób jamy ustnej poprzez regularne wizyty kontrolne.
 2. Organizatorem Programu jest Dental One Dominika Pujanek ‘Klinika’, Jagiellońska 111 lok. 7 w Bydgoszczy.
 3. Przystąpić do Programu może każdy Pacjent Kliniki, który zaakceptuje regulamin i posiada Kartę Stałego Pacjenta ‘Karta’.
 4. Każda Karta posiada indywidualny numer przypisany do karty Pacjenta.

 

ROZDZIAŁ II. WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY

 1. Warunkiem otrzymania i korzystania z Karty jest:
  • Regularne zgłaszanie się na wizyty kontrolne w terminie co 6 miesięcy od ostatniej wizyty stomatologicznej
  • Stosowanie się do zaleceń lekarzy Kliniki
  • Terminowe regulowanie płatności
  • Opłacenie kosztu karty w wysokości 30 zł za jednego Pacjenta
 2. Niespełnienie co najmniej jednego z powyższych warunków skutkuje utratą praw do korzyści wynikających z uczestnictwa w Programie.
 3. Karta wydawana jest na jeden rok, z możliwością przedłużenia na kolejny. W przypadku niespełnienia przynajmniej jednego z warunków korzystania z Karty, opisanego w punkcie 1. powyżej, dalsze korzystanie z karty wiąże się z koniecznością jej ponownego opłacenia.
 4. Karta nie może być udostępniona osobom trzecim.
 5. W przypadku kradzieży lub zgubienia Karty, Pacjent może otrzymać nową kartę nieodpłatnie raz w roku. Koszt kolejnej karty wynosi 30 zł.

 

ROZDZIAŁ III. KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU

 1. Każdemu posiadaczowi Karty przysługuje rabat 50% na okresowe badania jamy ustnej (2 razy w roku)
 2. Każdy Pacjent spełniający warunki posiadania i korzystania z Karty otrzymuje dwuletnią gwarancję na leczenie wykonane w roku posiadania Karty.
 3. Rabaty przysługujące posiadaczom Karty nie łączą się z innymi rabatami.

 

ROZDZIAŁ IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Klinika zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w dowolnym momencie, o czym niezwłocznie poinformuje na swojej stronie internetowej www.klinikadentalone.pl
 2. Regulamin obowiązuje od 25.09.2019 roku. Pacjenci, którzy przystąpili do Programu przed 25.09.2019 zachowują dotychczasowe rabaty do 31.03.2020.

Karta Dużej Rodziny

W Klinice Stomatologicznej honorujemy Karta Dużej Rodziny. Jest dla nas oczywiste, że dbając o piękny uśmiech całych rodzin, szczególną opieką powinniśmy objąć duże rodziny. Stąd specjalna oferta dla wszystkich, którzy posiadają aktywną Kartę Dużej Rodziny:

 • 10% rabatu na leczenie w Klinice (wszystkie procedury)
 • bezpłatne badania dla dzieci do 12 roku życia, pod warunkiem, ze jeden z rodziców również jest pacjentem Kliniki Dental One

 

Pozostałych Pacjentów, którzy nie posiadają KDR, zachęcamy do przystąpienia do naszego Programu Profilaktyki Jamy Ustnej i skorzystania z rabatów wynikających z posiadania Karty Stałego Pacjenta.