Nasz zespół - Dental One
164
page-template-default,page,page-id-164,page-parent,page-child,parent-pageid-126,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

O Nas

Nasz Zespół

Klinika Dental One w Bydgoszczy to miejsce, które powstało z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu Pacjentów. Wiemy, jak ważną rolę w leczeniu stomatologicznym odgrywa komfort Pacjenta. Dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach. Członkostwo w stowarzyszeniach i towarzystwach naukowych pozwala nam być na bieżąco z rozwojem poszczególnych dziedzin stomatologii. Zaawansowany technologicznie sprzęt i innowacyjne metody znieczulania to ważne elementy wpływające na samopoczucie Pacjenta podczas leczenia. Nasz gabinet jest także w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy lekarz dentysta powinien wykazywać się odpowiednim podejściem do potrzeb i oczekiwań Pacjentów. To cecha stomatologów z pasją i zaangażowaniem, których w naszym zespole nie brakuje. Poznajmy się!

Dominika Pujanek – lekarz dentysta

Nazywam się Dominika Pujanek i jestem lekarzem stomatologiem, absolwentką Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Po studiach rozpoczęłam staż podyplomowy w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie. Po jego ukończeniu zdobywałam doświadczenie w wielu klinikach w Warszawie, Bydgoszczy i Toruniu.

Moją specjalnością jest stomatologia estetyczna, protetyka oraz implantoprotetyka. W 2016 r ukończyłam prestiżowe Curriculum Endodontyczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Należę także do elitarnego Stowarzyszenia Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), którą tworzą lekarze, pasjonaci i miłośnicy stomatologii odtwórczej.
Od wielu już lat moim standardem jest leczenie pod mikroskopem.
Jednak, w codziennej pracy najwięcej satysfakcji dostarcza mi stomatologia estetyczna, która zmienia uśmiechy moich Pacjentów. Uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych, systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje. Ukończone szkolenie Digital Smile Desing (DSD) czyli Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu pozwala mi „kreować” piękne, naturalne uśmiechy. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu mogę leczyć zaawansowane przypadki kliniczne a Pacjenci w moich rękach mogą czuć się bezpiecznie. Każdego Pacjenta traktuję indywidualnie, łącząc kobiecą wrażliwość z dbałością o każdy detal.

Mam to szczęście, że mój zawód to moja pasja.

Prywatnie uwielbiam jeździć na nartach, tańczyć, zjadać bezy oraz podróżować i spędzać czas ze swoją rodziną.

Serdecznie zapraszam.

Certyfikaty
Jolanta Leszczyńska – lekarz dentysta

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Od kilkunastu lat związana ze stomatologią w Bydgoszczy, gdzie była właścicielką Przychodni Stomatologicznej Maxi-Dent. Ceniona przez pacjentów za zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość. Zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i protetyką.

W wolnych chwilach uprawia nordic walking i czyta dobre książki.

Certyfikaty
Justyna Czarnota – lekarz dentysta

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy, gdzie pracuje nadal i odbywa szkolenie specjalistyczne z zakresu chirurgii szczękowo – twarzowej, realizując tym samym swoje zawodowe marzenie.

Prywatnie zapalona cyklistka, miłośniczka starych musicali i Franka Sinatry.

Certyfikaty
Aneta Czyrkiewicz – lekarz dentysta

Absolwentka Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Swoja karierę zawodową rozpoczęła w Warszawie, gdzie zdobyła szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych oraz w endodoncji. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach.

Certyfikaty
Katarzyna Zwierzchowska – lekarz dentysta

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Obecnie w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Bydgoszczy odbywa specjalizację z protetyki. W naszej Klinice zajmuje się leczeniem dorosłych oraz dzieci. Jej pasją jest protetyka oraz stomatologia estetyczna, z którą wiąże swoją zawodową przyszłość. Uczestniczy w wielu warsztatach, kursach i konferencjach naukowych, gdzie zgłębia tajniki nowoczesnej stomatologii. W codziennej pracy stawia na holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

 

Po pracy zanurza się w dobrą literaturę, a Jej pasją jest żeglarstwo oraz windsurfing.

Certyfikaty
Kaziemierz Szulist – lekarz dentysta

Ukończył Gdańską Akademię Medyczną w 2006 roku. W Dental One zajmuje się implantologią oraz chirurgią. Uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach w kraju i zagranicą stale rozwija swój profesjonalizm. Edukuje się także na prestiżowym Uniwersytecie we Frankfurcie. Zawsze dba o to, by wizyta i zabieg, który wykonuje u swoich pacjentów odbył się bez bólu i stresu.

Każdą wolną chwilę wykorzystuje jeżdżąc na rowerze oraz na dalekich podróżach ze swoją rodziną.

Grzegorz Brząkała – lekarz dentysta

Absolwent kierunku lekarsko- dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów z zakresu systemów leczenia kanałowego. W pracy zawodowej zajmuje się nowoczesną endodoncją oraz leczeniem zachowawczym. Pracuje dokładnie i czerpie satysfakcję z zadowolenia pacjentów.

Wolny czas poświęca relaksowaniu się w gronie rodziny i znajomych.

Certyfikaty
Justyna Gawin – higienistka

Swoją drogę zawodową rozpoczęła od uzyskania tytułu Pielęgniarki Dyplomowanej, następnie ukończyła studia – Zdrowie Publiczne, Pedagogikę Ogólną oraz Zarządzanie i Kontrolę w Podmiotach Leczniczych.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach związanych ze stomatologią. W naszej Klinice wykonuje zabiegi higienizacyjne i asystuje przy zabiegach.

Zdobytą wiedzę przekazuje innym prowadząc wykłady z asystentkami i higienistkami stomatologicznymi w Policealnej Szkole Medycznej.
W wolnych chwilach podróżuje spędzając czas z rodziną.

Certyfikaty
Michalina Kowalska – higienistka

W 2019r. uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej w Medycznej Szkole dla Dorosłych w Bydgoszczy. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Bierze udział przy wszystkich zabiegach stomatologicznych. Najbardziej lubi asystować przy zabiegach endodontycznych i chirurgicznych. W pracy najważniejsze dla Niej jest dobro i komfort pacjenta.

Wolny czas spędza z rodziną oraz na Jumping Speed. Lubi kino i dobrą kuchnie.

Certyfikaty
Zuzanna Broda – higienistka

Absolwentka Studium Medycznego TEB Edukacja w Bydgoszczy. Tytuł higienistki stomatologicznej uzyskała w 2015 roku. Asystuje przy zabiegach dentystycznych oraz wykonuje zabiegi higienizacyjne. Swoją pracę wykonuje sumiennie, z dużym zaangażowaniem oraz duża dozą uśmiechu. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach dla higienistek.

Interesuje się tańcem towarzyskim, jazdą konną, muzyką oraz podróżami.

Certyfikaty
Barbara Bartosik – asystentka stomatologiczna

Nazywam się Barbara Bartosik i jestem asystentką stomatologiczną. Swoje kwalifikacje zawodowe podnoszę ucząc się w Szkole Policealnej na kierunku – higienistka stomatologiczna.
W mojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z Pacjentami oraz możliwość niesienia pomocy. Napełnia mnie to entuzjazmem oraz dobrą energią, którą dzielę się dookoła. W stomatologii największą przyjemność sprawia mi asystowanie podczas leczenia protetycznego. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

W czasie wolnym lubię podróżować, a nawet biwakować. Lubię także spędzać wolny czas z rodziną i znajomymi na operowych koncertach i festiwalach. Oprócz stomatologii moją pasją jest także gotowanie.

Katarzyna Skibińska – elektroradiolog/recepcjonistka

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom licencjata elektroradiologii uzyskała w 2013r. Swoje zawodowe radiologiczne doświadczenie połączyła z pracą z pacjentem pracując w klinikach stomatologicznych w Bydgoszczy i Warszawie. W pracy ceni sobie  miłą atmosferę oraz zadowolenie pacjentów.

Prywatnie uwielbia gotować i spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół.